תגיש לי Can Be Fun For Anyone

ברצוני לאחל לך שנה נפלאה, כתיבה וחתימה טובה, בשורות טובות ובריאות איתנה.

The ideal to use this work is granted to everyone for just about any reason, without any disorders, Except if such disorders are necessary by regulation.

מה משקל ההמלצה: "למכתב ההמלצה כשלעצמו איני מתייחסת, ותמיד אפנה טלפונית כדי לשמוע בעל-פה חוות-דעת מהממונה הישיר של המועמד. גם כאן צריך להיות קשובים ולהעריך את הממליץ עצמו, עוד לפני שמקשיבים לתוכן שלו. אבדוק, למשל, את מידת הרצינות של הממליץ אל פנייתי: האם הוא מקדיש לנושא זמן ומחשבה או משוחח איתי כלאחר יד, על הדרך.

File:EAC_IMG_6549.JPG continues to be outlined at Commons:Deletion requests so that the Local community can explore irrespective of whether it should be held or not. We'd recognize it if you could possibly check out voice your impression concerning this at its entry.

For those who established these internet pages, please Take note that The point that they are actually proposed for deletion does not necessarily mean that we don't value your type contribution. It merely signifies that just one person thinks that there's some distinct dilemma with them.

שבת שלום. יש במייזמים בעיה מובנת שיוצרת רמה בינונית. רצוי שתיזמי רשימה של כל הערכים שעלו דרך מייזם מתאריך לפי בחירתך.

cc-by-sa-all to release it under the multilicense GFDL additionally Creative Commons Attribution-ShareAlike All-Edition license or PD-self to launch it into the general public area. See Commons:Copyright tags for the complete listing of copyright tags which you could use.

כמובן שכדאי לחבור לעמותות קיימות העוסקות בתיעוד (תולדות ישראל למשל), אבל אז צריך לבחון אם המודל העסקי שלהן יכול להתיישב עם מדיניות התוכן של קרן ויקימדיה העולמית, וזה כבר מסובך. בתור התחלה, כדי לצבור טיפה ניסיון, הייתי מאד ממליץ לקיים ריאיון או שניים ואחר כך לראות.

If someone else designed the content material, or whether it is according to somebody else's function, the resource really should be the deal with into the Website in which you identified it, the identify and ISBN from the e book you scanned it from, or equivalent.

Make sure you remember to answer and – if ideal – contradict the arguments supporting deletion. Arguments which give attention to the nominator will never influence the result of the nomination. Thanks!

אני כממליצה: "לא אתן עדות שקר על מועמד ולא אעגל פינות, אבל אשתדל מאוד להיצמד בהמלצה שלי אל נקודות החוזק שלו, ליכולות שלו. אדגיש את הפירות שמעסיקים יכולים לקטוף ממועמד כלשהו.

אחרי הכול, אם העובד היה כה נפלא ונהדר, כפי שהממליץ כותב, הוא לא היה מפוטר. הרבה פעמים בהמלצות אין בכלל התייחסות עניינית קונקרטית לסיבת העזיבה של המועמד. בעיני זה מדליק אור אדום ונתפש כהסתרה, ואני שואלת את עצמי מה עוד הוא מסתיר?".

Should you developed this picture, remember to Notice that The reality that it has been proposed for deletion will not always suggest that we do not worth your sort contribution. It just implies that just one human being believes that there's some precise issue with it, for instance a copyright concern.

איך תזהו מנהל מתנכל? מה משקל ההמלצה: "בעיני check here להמלצות המועמד לעבודה יש משקל לא מבוטל בתהליך, אם כי מדובר בכלי תומך החלטה, שלרוב עושים בו שימוש לאחר הראיון ולאחר אבחון תעסוקתי ואבחון אמינות. הערכת הממליץ עצמו היא כמובן חלק אינטגרלי מהסיפור. אני יכולה לומר, שיש לי בעיה עם ממליצים שהם קולגות של המועמד או מנהלים שלא התממשקו איתו ישירות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *